Založ si blog

Večerňajší prehľad udalostí 21. týždňa 2023.

Tento týždeň Duško toho Nič rozumne nenahovoril, až na pár debát okolo jednej oslavy a návštevy. Už nemá tú potrebu si uvedomovať vlastné eGo a jeho emócie nakoľko ich má transformované. I keď sem tam padla nejaká tá iskrička uvedomenia sa, nebolo to dlhodobé. Väčšinu času bol za Pozorovateľa a Poslucháča. Nechával druhým priestor, aby sa vyjadrili a zostali tak spokojne a vypočutý.

😎😎😎

Dušková komuniké je založená na krátkom dialógu. Dosť často mení tému rozhovoru, či doplňuje svoje myšlienky… do dialógu hovoriaceho. Nereaguje a ignoruje všetko okolo eGa a jeho emócii tichým pozorovaním a počúvaním bez reakcie. Snaží sa svoje myšlienky a duševno, sny a predstavy, obrazy a symboly, eGo a emócie, názory a fakty, či dohody a presvedčania Nikomu vnucovať a neovládať ho tak. Nemá to za potrebu.

😇😇😇

Tento týždeň sa Duško pustil do záhrady, ale iba na očistu dlažby, bo znej vyrastala metrová burina. Odhaduje, že do konca mesiaca Jún, ak to pôjde takýmto osobným vláčikom, to bude mať hotové. V sobotu a v nedeľu tu bola sestra aj z rodinou a pustili sa do záhrady. Stihli vypucovať a pripraviť záhradu zo štyroch pätín. Vo štvrtok majú v pláne dokončiť úpravy na záhrade. Samému by mu to trvalo do ďalšieho leta. Chýba odhodlanie, vytrvalosť, zdravie a najmä sila a energia.

😀😀😀

Od pondelka pokračuje Duško vo svojom organizéri, kde má na výber až zo desať aktivít počas celého dňa. Pracuje za NB, kde ráno a a večer listuje správy a emaily, hľadá prácu a tož všetko. Do obeda tak číta motivačné… knižky, učí sa programovať, na hodku až dve hodky, chodí do záhrady, robí bežné rutiny v domácnosti, dopraje si polhodkový relax, hrá hry a chce ich nahrávať na youtube, prípadne niečo postne na blog a FB. A robí pravidelný spánkový režim.

🏆🏆🏆

Medzi dôležitosť, Dušan zaraďuje hlavne čítanie a programovanie. Nakoľko vzdelávanie považuje za doživotné vzdelávanie. Človek by sa mal vzdelávať celý život, najmä v tomto informačnom veku, kde rýchlosť a dostupnosť informácií je cenná a zadarmo. Od čítania si sľubuje transformáciu poznania, premenenú v skutky a činy vedúce k slobode. Od programovania očakáva, že bude vedieť zostrojiť a vyvíjať jak webové, tak aj mobilné aplikácie.

😁😁😁

Tento týždeň chcel Dušan dosiahnuť pokroky v poznaní a v programovaní. Momentálne číta jednú knižku, ktorá sa javí ako Top average. Dala mu pár zaujímavých obrazov a symbolov, ktoré si do oNeNote zaznamenal. V programovaní sa zase posunul o krôčik vpred. Naštudoval si jedno video a podľa jeho lekcie, si pekne robíl päť príkladov, kódikov v slovenčine a potom v angličtine. Jeden príklad mu trvá aj štyri hodiny ma deň.

🏆🏆🏆

Tento týždeň sa Duškovi vydaril. Za správnosť považuje najmä dôležitosť dňa, a to čítanie a študovanie ITechnologií. O nesprávnosti sa du nedá hovoriť, nakoľko plány a ciele na tento týždeň boli uspokojivé. Hodnotí tak týždeň na 80% úspešnosti v jeho Žití a Bytí. 100% by malo zahrnovať totálna spokojnosť mysle, bez kalkulovania, či skorej tamto, alebo tamto. Alebo menšie trápenie sa, že čo sa mu chce, alebo nechce robiť. Tak napr. tento týždeň nebol ani jeden krát na vychádzky a prechádzke. A takisto sa mu nechcelo pasívne meditovať, či kontemplovať. Toť sú jediné položky v organizéri, ktoré boli naplnené na 0%.

😁😁😁

Tento týždeň tak Dušan Nič nestratil, nezahodil staré, známe, isté, bezpečné a žiarivé veci, naopak získal tak nové, neznáme, neisté, nebezpečné a temné veci, ako napríklad nový poznatok okolo duchovna a energie, nový poznatok v programovaní a to na tému funkcie. Naučil sa tak tieto dve veci.

👌👌👌

Tag:

Do/súčasný stav ochorenia 03

02.10.2023

Píšem po dlhšej dobe, bo sa žiada dať vedieť. Začnem psychickou patológiou: Veci sa majú tak, že Dušan, teda hlava a telo, myseľ a duša, sú spokojné, nerobia si starosti, žijú si zo dňa na deň plného pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Keď sa blíži 24. hodina, dajú o sebe vedieť v podobe menšieho strachu emočného tela bolesti, ktoré si začína robiť starosti so [...]

Dezinformátor

01.10.2023

Musím reagovať na tohto pána z SAS a jeho prispevok na FB: https://www.facebook.com/MiroslavZiakSaS/posts/pfbid02BbyNYijYcwA6vDFBb6CV4djX5XZZG6oeLx2bXgV45u1zKwQfGufgEUQobcCez23kl Označil ma za dezinformátora a politológa: V prvom bode veškeré moje príspevky, informácie sú náučné a poučné z bežného života, aby si z nich podobne chorý pacient zobral prežitý mnou poznatok, ako [...]

Terapia hrou

18.09.2023

Svedok pozorovateľ (tichý a prítomný, vedomý a bdelý, vnímavý a empatický, dýchavý a pravdouprežitkový) Keď ne/hrám hru, tak ne/hrám hru, viem, že ne/hrám hru. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/baví, tak ma hra ne/baví, viem, že má hra ne/baví. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/obohacuje, tak ma hra ne/obohacuje, viem, že má hra [...]

Kaczynski

Kaczyński vytiahol do boja o voliča benzín a naftu: Orlen ceny znížil už 15-krát

02.10.2023 20:43

Vlnu posmechu vyvolal námestník ministra športu a poslanec za PiS Jacek Osuch, ktorý zobral čerpaciu stanicu útokom.

polícia banská Bystrica, hromadná bitka, Rimavská Sobota

Dráma na západe: Muž zastrelil exmanželku, je na úteku a zrejme ozbrojený

02.10.2023 20:21, aktualizované: 22:26

Nevládne telo 40-ročnej ženy našiel jej 18-ročný syn.

parlament, Fico, hlasovanie,

Pôjde Pellegrini so Smerom alebo s PS? Pritiahne Fico KDH? Podľa politologičky je reálna len jedna možnosť

02.10.2023 20:10

Politológ Jozef Lenč zasa na rozdiel od Dariny Malovej vidí pravdepodobnosť aj iných alternatív.

zochova

Čaputová rok po Zochovej: Alkohol pri jazde nemá miesto, z auta sa stáva zbraň

02.10.2023 19:17

Zomreli zbytočne, v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka, skonštatovala prezidentka.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 29328x
Priemerná čítanosť článkov: 733x

Autor blogu