Založ si blog

Raňajší pohľad na udalosti 22. týždňa 2023.

Čo chce Dušan tento týždeň dosiahnuť? Chce  pokračovať v dennom režime a konkrétne v dvoch hlavných položkách a to čítanie a programovanie. Dočítať knihu, spraviť na ňu recenziu. Dokončiť funkcie v Javascript a pustiť sa do ďalšej témy. Dnes povynášať bordel zo záhrady na skládku. V ďalsích dňoch dorobiť čistenie dlažby a tož asi tak všecko.

😁😁😁

Mal by si urobiť domáce úlohy, čo sa týka zisku financií, ponúkať ľuďom bývanie, prácu. Stať sa kapitalistom. Domáca úloha spočíva v diverzifikácii portfólia. Rozložiť portfólio medzi papierové aktíva, nehnuteľnosti na prenájom, podniky a obchody, komodity a intelektuálny majetok.

😎😎😎

Domáce úlohy v analyzovaní potenciálnych domov, bytov na prenájom. Ponúkať ľuďom bývanie. Ak chce dostávať pasívny príjem, v tomto prípade cashflow, by mal analyzovať 100 nehnuteľností a získať tak prvého superkandidáta. Ale čo čert nechcel, sú tu prekážky v podobe defetistu: Kde zoženie auto na obhliadky!? Kde zoženie peniaze na zálohu, preddavok!? Ktorá banka mu požičia peniaze, poskytne hypotekárny úver!?

😬😬😬

Domácu úlohu v diverzifikácii kryptomien pre kapitálový zisk. Momentálne má otvorený jeden účet, aplikáciu u maklerskej spoločnosti. Vložil tam počiatočný vklad 50€. Mal by robiť hlbšiu technickú analýzu.

😎😎😎

Mal by robiť domáce úlohy pre získanie pasívneho príjmu z podniku alebo obchodu. Ponúkať ľuďom prácu. Mal by si stanoviť plány a ciele: Určiť si dlhodobé a veľkolepé plány a ciele. Začať detskými krôčikmi, určiť si minimálne plány a ciele. Pokračovať chôdzou. Určiť si krátkodobé plány a ciele. Pokračovať chôdzou. Určiť si ďalšie plány a ciele. Pokračovať behom. Dôjsť do cieľa.

😎😎😎

Mal by, ak chce sa dostať k pasívnym príjmom, založiť, budovať a rozvíjať podnik založený v prvom rade na toku peňazí, komunikácii, systémoch, právnych záležitostiach a v poslednom rade na produkte, či službe. Podnik alebo obchod založený na tíme odborníkov, vedení a na poslaní podniku, či obchodu. Ale i tu sa ozýva hlas defetistu v podobe prekážok : Je Dušan ochotný investovať do budovania podniku všetok voľný čas, peniaze a seba? Je ochotný tvrdo pracovať na budovaní podniku niekoľko mesiacov, či rokov non stop denne a bez výplaty?

😎😎😎

Domáce úlohy v diverzifikácii komodít. Investovať do zlata, striebra, ropných, či plynných vrtov a pod. Získanie nejakého intelektuálneho majetku, ako napríklad vydanie knihy, či získanie licencie na svoj podnik, či obchod v podobe ponuky franšízy.

😁😁😁

Ako toto všetko dosiahnuť najlepšie? Jednoducho. Začať konečne robiť svoje domáce úlohy, prekonať prekážky v podobe hlasu defetistu. Riskovať pohodlie a voľný čas.

🥵🥵🥵

Čomu sa chce v každom prípade  vyhnúť? Prepracovanosťou, stratou voľného času. Ako sa zachová? Bez reakcie, chladne a jasne. Pôjde si za svojim cieľom. Čo pre neho znamená dnes žiť? Užívať si Žitie a Bytie. Radovať a tešiť sa z neho, mať sa rád a milovať sa, tancovať a spievať, oslavovať a zabávať sa. Nič nerobiť a len tak byť nebyť, odpočívať a relaxovať. Dušan doplňuje: učiť sa a vzdelávať, cestovať a spoznávať nové a neznáme, neisté a nebezpečné temné pravdy – vedomie a Bytie, myšlienky a sny, emócie a pocity, názory a fakty, dohody a presvedčenia.

😀😀😀

Ako náplní Dušan tento týždeň? Pôjde si za svojou starou známou pesničkou. Čítanie a študovanie je jeho prirotirou. Ktoré situácie a stretnutia tento týždeň očakáva? Vo štvrtok má dôjsť sestra so synovcom dokončiť záhradu. Okrem tohto, neočakáva žiadne iné situaejšon a stretnutia.

😎😎😎

Tag:

Do/súčasný stav ochorenia 03

02.10.2023

Píšem po dlhšej dobe, bo sa žiada dať vedieť. Začnem psychickou patológiou: Veci sa majú tak, že Dušan, teda hlava a telo, myseľ a duša, sú spokojné, nerobia si starosti, žijú si zo dňa na deň plného pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Keď sa blíži 24. hodina, dajú o sebe vedieť v podobe menšieho strachu emočného tela bolesti, ktoré si začína robiť starosti so [...]

Dezinformátor

01.10.2023

Musím reagovať na tohto pána z SAS a jeho prispevok na FB: https://www.facebook.com/MiroslavZiakSaS/posts/pfbid02BbyNYijYcwA6vDFBb6CV4djX5XZZG6oeLx2bXgV45u1zKwQfGufgEUQobcCez23kl Označil ma za dezinformátora a politológa: V prvom bode veškeré moje príspevky, informácie sú náučné a poučné z bežného života, aby si z nich podobne chorý pacient zobral prežitý mnou poznatok, ako [...]

Terapia hrou

18.09.2023

Svedok pozorovateľ (tichý a prítomný, vedomý a bdelý, vnímavý a empatický, dýchavý a pravdouprežitkový) Keď ne/hrám hru, tak ne/hrám hru, viem, že ne/hrám hru. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/baví, tak ma hra ne/baví, viem, že má hra ne/baví. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/obohacuje, tak ma hra ne/obohacuje, viem, že má hra [...]

mexiko

Zrútenie strechy kostola v Mexiku si vyžiadalo 10 mŕtvych a 60 zranených

02.10.2023 23:36

Medzi zranenými sú aj deti od štyroch mesiacov do deväť rokov.

Kosovo srbsko

Balkánu hrozí nová vojna, tvrdí kosovská ministerka zahraničia: Vučiča zastavia len sankcie

02.10.2023 23:17, aktualizované: 23:42

Gërvallová-Schwarzová uviedla, že Srbsko chce v Bruseli donútiť Kosovo súhlasiť s územnými ústupkami.

Medveď grizzly

Grizzly v kanadských horách zabil manželov, správcovia parku ho usmrtili

02.10.2023 22:17

Záchranári kvôli nepriaznivému počasiu nemohli turistom prísť na pomoc vrtuľníkom a museli sa na miesto vydať pešo.

Kaczynski

Kaczyński vytiahol do boja o voliča benzín a naftu: Orlen ceny znížil už 15-krát

02.10.2023 20:43

Vlnu posmechu vyvolal námestník ministra športu a poslanec za PiS Jacek Osuch, ktorý zobral čerpaciu stanicu útokom.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 29357x
Priemerná čítanosť článkov: 734x

Autor blogu