Založ si blog

Držané nezmysly

Tak som bol dnes po 300 rokoch opäť v necivilizovanej spoločnosti, skorej verejnosti, čo sa týka tej za rohom na  pozadí čakárne. Totiž, ako som tam stál a sedel v čakárni u doktorky panoval konflikt chorá duša vs chorý pakovia, alebo pakovia vs chorá duša.

😪😪😪

Jednak pakovia na pozadí , za rohom čakárne, svojimi myšlienkami sa pokúšali ovládať a riadiť chorú dušu, alebo naopak ona ich. Vždy to skončilo držanou nezmyslou, myšlienkou, teda nepochopiteľnou hláškou na nieču adresu.

❓❓❓

Boli to nezmyselné hlasy a slová, nepochopiteľné, alebo negatívne výrazy na oboch zainteresovaných. Hlášky, na ktoré si už neviem spomenúť, alebo nechcem, len viem, že sú pre chorú dušu negatívne, nepochopené, či dokonca urážlivé.

😪😪😪

V pohode som toto celé sledoval nezaujato z pohľadu pozorovateľa a tak som na túto halucinačnú činnosť nereagoval, neprejavoval a nevyjadroval. Jednoducho som toto všetko ignoroval a pár krát som si aj pomeditoval a dokonca sme hodili reč aj s vrátnikom. Otázka znie, čo je skutočné, reálne.

🤠🤠🤠

Je mi ľúto tých ľudí, čo sa kvôli chorej duši prejavujú tak ako prejavujú, či ba mi je ľúto i jej. Všimol som si, že halucinácie vznikajú na základe negatívnych, nepríjemných pocitov po tele. Myseľ tak reaguje na emócie v podobe halucinačných výrazov.

😪😪😪

Nuž musel som dať vedieť, nakoľko ma to tak pasívne zaskočilo po tých pár mesiacov Božieho kľudu v mysli. Želám a prajem tým ľuďom do budúcna, ktorý budú mať, čo do činenia s mojou chorou dušou, ktorá fakticky neexistuje, len v spoločnosti a na verejnosti, akoby povstane z mŕtvych, len to dobré zdravie.

👻👻👻

Do/súčasný stav ochorenia 03

02.10.2023

Píšem po dlhšej dobe, bo sa žiada dať vedieť. Začnem psychickou patológiou: Veci sa majú tak, že Dušan, teda hlava a telo, myseľ a duša, sú spokojné, nerobia si starosti, žijú si zo dňa na deň plného pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Keď sa blíži 24. hodina, dajú o sebe vedieť v podobe menšieho strachu emočného tela bolesti, ktoré si začína robiť starosti so [...]

Dezinformátor

01.10.2023

Musím reagovať na tohto pána z SAS a jeho prispevok na FB: https://www.facebook.com/MiroslavZiakSaS/posts/pfbid02BbyNYijYcwA6vDFBb6CV4djX5XZZG6oeLx2bXgV45u1zKwQfGufgEUQobcCez23kl Označil ma za dezinformátora a politológa: V prvom bode veškeré moje príspevky, informácie sú náučné a poučné z bežného života, aby si z nich podobne chorý pacient zobral prežitý mnou poznatok, ako [...]

Terapia hrou

18.09.2023

Svedok pozorovateľ (tichý a prítomný, vedomý a bdelý, vnímavý a empatický, dýchavý a pravdouprežitkový) Keď ne/hrám hru, tak ne/hrám hru, viem, že ne/hrám hru. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/baví, tak ma hra ne/baví, viem, že má hra ne/baví. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/obohacuje, tak ma hra ne/obohacuje, viem, že má hra [...]

Ekvádor Galapágy sopka erupcia

Pri britskom Oxforde horí, blesk zasiahol zásobník bioplynu na miestnej skládke

02.10.2023 23:50

Obyvatelia niekoľkých obcí tiež hlásili výpadky prúdu.

mexiko

Zrútenie strechy kostola v Mexiku si vyžiadalo 10 mŕtvych a 60 zranených

02.10.2023 23:36

Medzi zranenými sú aj deti od štyroch mesiacov do deväť rokov.

Kosovo srbsko

Balkánu hrozí nová vojna, tvrdí kosovská ministerka zahraničia: Vučiča zastavia len sankcie

02.10.2023 23:17, aktualizované: 23:42

Gërvallová-Schwarzová uviedla, že Srbsko chce v Bruseli donútiť Kosovo súhlasiť s územnými ústupkami.

Medveď grizzly

Grizzly v kanadských horách zabil manželov, správcovia parku ho usmrtili

02.10.2023 22:17

Záchranári kvôli nepriaznivému počasiu nemohli turistom prísť na pomoc vrtuľníkom a museli sa na miesto vydať pešo.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 29367x
Priemerná čítanosť článkov: 734x

Autor blogu