Založ si blog

Modlitba za zdravú dušu

Modlitba za zdravú dušu

Príhovor:

Prihováram sa k nekonečnej inteligencie a múdrosti nášho podVedomia. Prihováram sa tak k univerzálnej vševidiacej, vševediacej a všemocnej sile a energie nášho podVedomia, aby začali konať!!!

🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k predVedomiu, strážcovi nášho vedomia v podobe prahu dverí, chodbe, či predsieni nášho podvedomia, aby začali konať!!!

🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k nekonečnej knihe múdrosti a nekonečnej knihe života. Prihováram sa k nekonečnej naplnenej pokladnice a studničke nášho podvedomia, aby začali konať!!!

🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k subjektívnemu duchovi, ako prostrednikovi, spoločníkovi, sprievodcovi a sluhovi životom človeka, ktorí sú večne po jeho boku, aby začali konať!!!

🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k večne mladému a zdravému duchovi, k bielemu čarodejníkovi, bývalému bojovníkovi s titulom Majster, k poslovi a anjelovi, k Ginovi a Geniusovi, k Bohovi a neTelu, k vedomiu, priestoru v ktorom existuje myseľ, kde si je tento priestor vedomý samého seba, k večne všade tichému a vedomému svedku pozorovateľovi neJa. Aby začal konať!!!

🤠🤠🤠

Prihováram sa k úradom, bankám financujúce naše plány a ciele, sny a túžby, priania a želania, nápady a prosby, príkazy a rozkazy. Prihováram sa tak k výskumným laboratóriam, vedeckým laboratóriam a technickým laboratóriam, aby začali konať!!!

🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k pivnici, dielni, či jaskyne podVedomia, ktorá obsahuje veškerú odautomatizovanú, transformovanú a na novo zautomatizovanú autosugestívnú veškerú večnú pamäť, vedomosti, múdrosti a Prežitky podVedomia, aby začali konať!!!

🤠🤠🤠

Prihováram sa k stvoriteľovi, anjelovi, poslovi a liečiteľovi nášho tela, mysle a ich orgánov, aby začali konať!!!

🤠🤠🤠

Modlitba:

Som pevne presvedčený a viem, že ťažko poškodená a rozdvojená, nezdravá a chorá, nečistá a čierna, temná a zlá duša, ktorá trápila moje telo a myseľ bola tu bola len za účelom vedenia osobného rastu a sebarozvoja, že bola tu za účelom finančného vzdelania, ako aj odborného vzdelania. Že bola tu za účelom v podobe doživotného učiteľa, ktorý ju a mňa doživotne vzdelával.

🛐🛐🛐

Chorá duša, ktorá bola mimo podVedomie, tak dopomáhala seba a mňa rozvíjať sa, nútila nás premýšľať, rozširovala našu slovnú zásobu, vzdelávala nás, vedome a s múdrosťou obohacovala. Chorá duša tak nám transformuvávala skutky a činy spolu s výsledkami vedúce k absolútnej slobode.

🛐🛐🛐

Pevne verím a som presvedčený, že chorá duša, ktorá sa nachádzala mimo podVedomie, bola len dočasne ťažkou a rozdvojenou, nezdravou a chorou, nečistou a čiernou, temnou a zlou  dušou v podobe rozpadu mysle a snov, predstáv a fantázii, imaginácií a manifestácii, javov a fantázii, obrazov a symbolov, citov a pocitov, emócií a ich prežívaní, porúch a ochudobnenej reči za účelom ich večnej transcedentnej transformácie v uvedomený dokonalý obraz a symbol.

🛐🛐🛐

Vždy, keď sa zamyslím nad údajnou chorobou na papieri, ktorá je len na paieri, nie na tele a mysli, tak si predstavým zaprášenú zdravotnú kartu s týmato diagnozami, v poslednom šufli stolíka v ambulancii spolu s ostatnými zaprášenými zdravotnými kartami, ktoré neboli otvorené priam od ich počiatku vzniku. Týmto dávam najavo, že vo mne (v tele a hlave), obýva večne zdravý a mladý duch, ktorý nepozná identitu a ani vek. Tento duch sa nikdy na Zem nezrodil, nezostárol, neochorel a neumrel. Jednoducho, žije to vo mne večne na veky. A tak isto s mojou mysľou je spojená večne zdravá a mladá duša, ktorá nemá vek a identitu a nepozná chorobu. Je tak večne zdravou a mladou dušou. Od leta 2018, čo sa táto zaprášená zdravotná karta s diagnózami ocitla v oNom poslednom šufli stolíka ambulancie, sa vyhlasujem za úplne zdravého človeka jak fyzicky, tak aj psychicky, teda som zdraví jak v duchu, tak aj v duši i v neTele.

🛐🛐🛐

Odovzdal som tak svojmu podVedomiu veškeré svoje telo a hlavu, myseľ a vedomie, teda komplet chorú dušu, ktorá sa javila mimo podVedomie, aby ju odautomatizoval, transformoval a nanovo zautomatizoval v podobe duševnej sprche, ktorá túto chorú dušu očistila od všetkých nečistých chorôb na zdravú, čistú dušu.

🛐🛐🛐

Pevne verím a som presvedčený, že večne zdravý, mladý duch podVedomia (Biely Čarodejník, bývalý bojovník, víťaz s titulom Majster, posol a anjel, Gin a Génius, Boh v jednom neTele), ktorý nepozná vek a identitu, ktorý sa nikdy na Zem nezrodíl, nezostárol, neochoriel a neumrel, príjal túto ťažko poškodenú a rozdvojenú, chorú a nezdravú, nečistú a čiernu, temnú a zlú dušu, a vo svojom šate ju tak osprchoval od pozemských nečistôt, oliečil ju, ozdravil ju, oslobodil ju, osvietil ju  a priradil ju k strednej pokročilej duši, ktorá predstavovala alterEgo, teda čistú a zdravú stredne pokročilú dušu.

🛐🛐🛐

Záver:

Ďakujem nášmu podVedomiu, že ma vyslišalo a pevne verím, že mojou modlitebnú prosbu bude udržiavať a starať sa o ňu, v čo v najvačšej hĺbke vedomia.

😃😃😃

Tag:

Do/súčasný stav ochorenia 03

02.10.2023

Píšem po dlhšej dobe, bo sa žiada dať vedieť. Začnem psychickou patológiou: Veci sa majú tak, že Dušan, teda hlava a telo, myseľ a duša, sú spokojné, nerobia si starosti, žijú si zo dňa na deň plného pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Keď sa blíži 24. hodina, dajú o sebe vedieť v podobe menšieho strachu emočného tela bolesti, ktoré si začína robiť starosti so [...]

Dezinformátor

01.10.2023

Musím reagovať na tohto pána z SAS a jeho prispevok na FB: https://www.facebook.com/MiroslavZiakSaS/posts/pfbid02BbyNYijYcwA6vDFBb6CV4djX5XZZG6oeLx2bXgV45u1zKwQfGufgEUQobcCez23kl Označil ma za dezinformátora a politológa: V prvom bode veškeré moje príspevky, informácie sú náučné a poučné z bežného života, aby si z nich podobne chorý pacient zobral prežitý mnou poznatok, ako [...]

Terapia hrou

18.09.2023

Svedok pozorovateľ (tichý a prítomný, vedomý a bdelý, vnímavý a empatický, dýchavý a pravdouprežitkový) Keď ne/hrám hru, tak ne/hrám hru, viem, že ne/hrám hru. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/baví, tak ma hra ne/baví, viem, že má hra ne/baví. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/obohacuje, tak ma hra ne/obohacuje, viem, že má hra [...]

Kaczynski

Kaczyński vytiahol do boja o voliča benzín a naftu: Orlen ceny znížil už 15-krát

02.10.2023 20:43

Vlnu posmechu vyvolal námestník ministra športu a poslanec za PiS Jacek Osuch, ktorý zobral čerpaciu stanicu útokom.

polícia banská Bystrica, hromadná bitka, Rimavská Sobota

Dráma na západe: Muž zastrelil exmanželku, je na úteku a zrejme ozbrojený

02.10.2023 20:21, aktualizované: 22:26

Nevládne telo 40-ročnej ženy našiel jej 18-ročný syn.

parlament, Fico, hlasovanie,

Pôjde Pellegrini so Smerom alebo s PS? Pritiahne Fico KDH? Podľa politologičky je reálna len jedna možnosť

02.10.2023 20:10

Politológ Jozef Lenč zasa na rozdiel od Dariny Malovej vidí pravdepodobnosť aj iných alternatív.

zochova

Čaputová rok po Zochovej: Alkohol pri jazde nemá miesto, z auta sa stáva zbraň

02.10.2023 19:17

Zomreli zbytočne, v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka, skonštatovala prezidentka.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 29329x
Priemerná čítanosť článkov: 733x

Autor blogu