Založ si blog

Terapia hrou 01

Ahoj

Je tomu ale tri týždne, čo som o sebe nedal vedieť. Bol som na dvoch, troch pracovných pohovoroch a z prieskumu vyšlo, že robota je otročina a ťažké bremeno. V súčasnosti nehľadám robotu, bo ma to nebaví hľadať dennodenne a chodiť po takýchto pohovoroch.

😠😠😠

Prežívam zo slabého dôchodku. Od augusta očakávam navýšenie dôchodku, v septembri splatenie maminho úveru, v novembri 13 dôchodok, ruším Magio TV a pevnú linku, a od januára ďalšie navýšenie dôchodku. Takto, keď to spočítam mi na stravu vyjde od januára 180€ mesiac. Čo by malo stačiť. Do vtedy sa chcem zamestnať v prijateľnej nenáročnej praci. Na ITechnika si ešte netrúfam, nemám vymakaný JS a PHP.

🧐🧐🧐

Je tomu ale týždeň, čo som si do nového tabletu nainštaloval Call of Dutty Mobile. Hra má maximálne chytila. Spával som celý týždeň tak na osem hodín. Chodieval som spávať asi tak o 4h ráno a dva razy som nespal 36 hodín. Počas tohto hrania mi hra zabrala 22GB miesta na úložisku, kvôli stiahnutým mapám, ktoré som si zadal plus ďalšie nejaké herné vychytávky.

🤠🤠🤠

Dnes som sa ako tak oslobodil a nabieham na normálny režim, čo znamená študovanie JS, čítanie motivačných, duchovných, odborných a naučných a ďalších knižôk, polhodka na záhrade a hranie hier. Momentálne čítam od Hawking, knihu veľkolepý plán. Kniha patrí do kategórie kozmologia a astronómia.

😁😁😁

Túto sobotu sme si naša rodinka najbližších urobili gril u nás v altánku a bolo dobre. Kvantum mäsa, zeleniny, melón a cukrovinky, alka a nealka. Ešte sme ale tri dni po tom dojedavali a trávili.

🍻🍻🍻

Minulý týždeň som bol u diabetológa, kde mi urobili EKG a cievne vyšetrenie. Výsledkom sa smejem, no sú to čísla na papieri, diagnostika prístroja. Nemal by som o tom hovoriť, bo je to proti zákonu príťažlivosti. Vyšetrenia ukázali že môj cievny vek, prístroj odhadol na 67 rokov. Hovorím doktorovi, že do vtedy sa môže všeličo zmeniť, napríklad zmena spôsobu duševného myslenia a postoja, ktorá by mi mala konečne dohovoriť, že fajčenie sú samovražda na splátky.

🧐🧐🧐

Do/súčasný stav ochorenia 03

02.10.2023

Píšem po dlhšej dobe, bo sa žiada dať vedieť. Začnem psychickou patológiou: Veci sa majú tak, že Dušan, teda hlava a telo, myseľ a duša, sú spokojné, nerobia si starosti, žijú si zo dňa na deň plného pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Keď sa blíži 24. hodina, dajú o sebe vedieť v podobe menšieho strachu emočného tela bolesti, ktoré si začína robiť starosti so [...]

Dezinformátor

01.10.2023

Musím reagovať na tohto pána z SAS a jeho prispevok na FB: https://www.facebook.com/MiroslavZiakSaS/posts/pfbid02BbyNYijYcwA6vDFBb6CV4djX5XZZG6oeLx2bXgV45u1zKwQfGufgEUQobcCez23kl Označil ma za dezinformátora a politológa: V prvom bode veškeré moje príspevky, informácie sú náučné a poučné z bežného života, aby si z nich podobne chorý pacient zobral prežitý mnou poznatok, ako [...]

Terapia hrou

18.09.2023

Svedok pozorovateľ (tichý a prítomný, vedomý a bdelý, vnímavý a empatický, dýchavý a pravdouprežitkový) Keď ne/hrám hru, tak ne/hrám hru, viem, že ne/hrám hru. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/baví, tak ma hra ne/baví, viem, že má hra ne/baví. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/obohacuje, tak ma hra ne/obohacuje, viem, že má hra [...]

Kaczynski

Kaczyński vytiahol do boja o voliča benzín a naftu: Orlen ceny znížil už 15-krát

02.10.2023 20:43

Vlnu posmechu vyvolal námestník ministra športu a poslanec za PiS Jacek Osuch, ktorý zobral čerpaciu stanicu útokom.

polícia banská Bystrica, hromadná bitka, Rimavská Sobota

Dráma na západe: Muž zastrelil exmanželku, je na úteku

02.10.2023 20:21

Nevládne telo 40-ročnej ženy našiel jej syn.

parlament, Fico, hlasovanie,

Pôjde Pellegrini so Smerom alebo s PS? Pritiahne Fico KDH? Podľa politologičky je reálna len jedna možnosť

02.10.2023 20:10

Politológ Jozef Lenč zasa na rozdiel od Dariny Malovej vidí pravdepodobnosť aj iných alternatív.

zochova

Čaputová rok po Zochovej: Alkohol pri jazde nemá miesto, z auta sa stáva zbraň

02.10.2023 19:17

Zomreli zbytočne, v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka, skonštatovala prezidentka.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 29290x
Priemerná čítanosť článkov: 732x

Autor blogu