Založ si blog

Terapia hrou 02

Ahoj

Tak sa ozývam po vyše 10.dňoch. Veci sa majú tak, že pokračujem v terapiách, ktoré mám zadelené v organizéri. Sú to tri hlavné činnosti, ktorých sa držím po celý deň. Popri tom samozrejme robím aj bežné rutiny v domácnosti a záhrade.

😁😁😁

Medzi hlavnú onú činnosť patrí samozrejme jediná hra a to Call of Dutty Mobile. Už som stihol do nej investovať aj nejaký ten herný vylepšovač v podobe pár eur. Študujem naďalej JS a čítam knižky. Dnes som dočítal Hawking a napísal recenziu na svoj blog.

😃😃😃

Do teraz top oNe v činnostiach bolo vedenie osobného rastu a sebaRozvoja. Potom študovanie ITechnologií a až na koniec terapia hrami. Hra, CoDM ma chytila riadne. Doobeda tak študujem, aby sa mi nové veci lepšie verili do gebule, poobede si čítam a predvečerom do polnoci honím hru.

🤣🤣🤣

Po celé dni na dôchodku tak o ničom inom nepremýšľam, len o tomto. Robotu si nehľadám, bo sú to všetko otročiny a ťažké bremeno. V blízkej budúcnosti by som chcel pracovať v oblasti, ktorej sa samoštúdiom venujem. Peniaze chýbajú ale jeden dva nákupy potravín mi postačí do ďalšieho dôchodku. Už si nechcem požičiavať peniaze od rodiny a rod. príbuzných. Musím si vystačiť s tým málo.

😅😅😅

Tento mesiac nám zvýšili mesačne dôchodok o cca. 11% zo základu. V septembri nám končí zdedená pôžička po mame, v novembri očakávam 13. dôchodok a v januári ďalšie mesačné navýšenie dôchodku.

🙃🙃🙃

Keď si to zrátam, od augusta minulého roku tak dlžím cca +- 2000€, čo som si požičiaval na jedlo. Dnes som vo fáze, kde do ďalšieho dôchodku si už budem musieť vystačiť sám. Akonáhle sa zamestnám v prijateľnej robote, som schopný tieto dlžoby behom pár mesiacov vrátiť späť.

Mám tak pred sebou ešte 20. pracovných rokov, ktorých by som chcel využiť aj na zmenu životného štýlu, na ktorý by som sa musel prispôsobiť a uskromniť sa tak s troj, štvorhodinovým voľným časom na seba.

😂😂😂

Do/súčasný stav ochorenia 03

02.10.2023

Píšem po dlhšej dobe, bo sa žiada dať vedieť. Začnem psychickou patológiou: Veci sa majú tak, že Dušan, teda hlava a telo, myseľ a duša, sú spokojné, nerobia si starosti, žijú si zo dňa na deň plného pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Keď sa blíži 24. hodina, dajú o sebe vedieť v podobe menšieho strachu emočného tela bolesti, ktoré si začína robiť starosti so [...]

Dezinformátor

01.10.2023

Musím reagovať na tohto pána z SAS a jeho prispevok na FB: https://www.facebook.com/MiroslavZiakSaS/posts/pfbid02BbyNYijYcwA6vDFBb6CV4djX5XZZG6oeLx2bXgV45u1zKwQfGufgEUQobcCez23kl Označil ma za dezinformátora a politológa: V prvom bode veškeré moje príspevky, informácie sú náučné a poučné z bežného života, aby si z nich podobne chorý pacient zobral prežitý mnou poznatok, ako [...]

Terapia hrou

18.09.2023

Svedok pozorovateľ (tichý a prítomný, vedomý a bdelý, vnímavý a empatický, dýchavý a pravdouprežitkový) Keď ne/hrám hru, tak ne/hrám hru, viem, že ne/hrám hru. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/baví, tak ma hra ne/baví, viem, že má hra ne/baví. Som nezaujatý svedok pozorovateľ. Keď ma hra ne/obohacuje, tak ma hra ne/obohacuje, viem, že má hra [...]

Kaczynski

Kaczyński vytiahol do boja o voliča benzín a naftu: Orlen ceny znížil už 15-krát

02.10.2023 20:43

Vlnu posmechu vyvolal námestník ministra športu a poslanec za PiS Jacek Osuch, ktorý zobral čerpaciu stanicu útokom.

polícia banská Bystrica, hromadná bitka, Rimavská Sobota

Dráma na západe: Muž zastrelil exmanželku, je na úteku a zrejme ozbrojený

02.10.2023 20:21, aktualizované: 22:26

Nevládne telo 40-ročnej ženy našiel jej 18-ročný syn.

parlament, Fico, hlasovanie,

Pôjde Pellegrini so Smerom alebo s PS? Pritiahne Fico KDH? Podľa politologičky je reálna len jedna možnosť

02.10.2023 20:10

Politológ Jozef Lenč zasa na rozdiel od Dariny Malovej vidí pravdepodobnosť aj iných alternatív.

zochova

Čaputová rok po Zochovej: Alkohol pri jazde nemá miesto, z auta sa stáva zbraň

02.10.2023 19:17

Zomreli zbytočne, v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka, skonštatovala prezidentka.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 29309x
Priemerná čítanosť článkov: 733x

Autor blogu