Založ si blog

Terapia hrou

Svedok pozorovateľ (tichý a prítomný, vedomý a bdelý, vnímavý a empatický, dýchavý a pravdouprežitkový)

Keď ne/hrám hru, tak ne/hrám hru, viem, že ne/hrám hru. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ma hra ne/baví, tak ma hra ne/baví, viem, že má hra ne/baví. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ma hra ne/obohacuje, tak ma hra ne/obohacuje, viem, že má hra ne/obohacuje. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ma hra ne/dopĺňa , tak ma hra ne/dopĺňa, viem, že má hra ne/dopĺňa. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ma hra ne/vzdeláva , tak ma hra ne/vzdeláva, viem, že má hra ne/vzdeláva. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď som ne/vytrvalý v hre, tak som ne/vytrvalý v hre, viem, že som ne/vytrvalý v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď som ne/pozorný v hre, tak Som ne/pozorný v hre, viem, že som ne/pozorný v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď som ne/kreatívny v hre, tak Som ne/kreatívny v hre, viem, že som ne/kreatívny v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/robím štatistiky v hre, tak ne/robím štatistiky v hre, viem, že ne/robím štatistiky v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/robím taktiku v hre, tak ne/robím taktiku v hre, viem, že ne/robím taktiku v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/taktizujem v hre, tak ne/taktizujem v hre, viem, že ne/taktizujem v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/robím stratégiu v hre, tak ne/robím stratégiu v hre, viem, že ne/robím stratégiu v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/plánujem v hre, tak ne/plánujem v hre, viem, že ne/plánujem v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/plním úlohy v hre, tak ne/plním úlohy v hre, viem, že nie/plním úlohy v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/plním vedľajšie úlohy v hre, tak ne/plním vedľajšie úlohy v hre, viem, že nie/plním vedľajšie úlohy v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/hrám eventy v hre, tak ne/hrám eventy v hre, viem, že ne/hrám eventy v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/hrám turnaje v hre, tak ne/hrám turnaje v hre, viem, že ne/hrám turnaje v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/hrám ligu v hre, tak ne/hrám ligu v hre, viem, že ne/hrám ligu v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/hrám ne/bodovanú hru, tak ne/hrám ne/bodovanú hru, viem, že ne/hrám ne/bodovanú hru.  Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/postupujem v hre, tak ne/postupujem v hre, viem, že ne/postupujem v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram poháre v hre, tak ne/zbieram poháre v hre, viem, že ne/zbieram poháre v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram trofeje v hre, tak ne/zbieram trofeje v hre, viem, že ne/zbieram trofeje v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram hodnosti v hre, tak ne/zbieram hodnosti v hre, viem, že ne/zbieram hodnosti v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram tituly v hre, tak ne/zbieram tituly v hre, viem, že ne/zbieram tituly v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram medaile v hre, tak ne/zbieram medaile v hre, viem, že ne/zbieram medaile v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram bonusy v hre, tak ne/zbieram bonusy v hre, viem, že ne/zbieram bonusy v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram kľúče v hre, tak ne/zbieram kľúče v hre, viem, že ne/zbieram kľúče v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram tikety v hre, tak ne/zbieram tikety v hre, viem, že ne/zbieram tikety v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram muníciu v hre, tak ne/zbieram muníciu v hre, viem, že ne/zbieram muníciu v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram životy v hre, tak ne/zbieram životy v hre, viem, že ne/zbieram životy v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram predmety v hre, tak ne/zbieram predmety v hre, viem, že ne/zbieram predmety v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram secrety v hre, tak ne/zbieram secrety v hre, viem, že ne/zbieram secrety v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram mince v hre, tak ne/zbieram mince v hre, viem, že ne/zbieram mince v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram coin v hre, tak ne/zbieram coin v hre, viem, že ne/zbieram coin v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram diamanty v hre, tak ne/zbieram diamanty v hre, viem, že ne/zbieram diamanty v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/zbieram peniaze v hre, tak ne/zbieram peniaze v hre, viem, že ne/zbieram peniaze v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/vylepšujem zbrane v hre, tak ne/vylepšujem zbrane v hre, viem, že ne/vylepšujem zbrane v hre. Som nezaujatý  pozorovateľ.

Keď ne/vylepšujem zbroj v hre, tak ne/vylepšujem zbroj v hre, viem, že ne/vylepšujem zbroj v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/vylepšujem postavu v hre, tak ne/vylepšujem postavu v hre, viem, že ne/vylepšujem postavu v hre. Som nezaujatý pozorovateľ.

Keď ne/nakupujem virtuálnu menuv hre, tak ne/nakupujem virtuálnu menuv hre, viem, že ne/nakupujem virtuálnu v hre postavu v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Keď ne/kupujem perk v hre, tak ne/kupujem perk v hre, viem, že ne/kupujem perk v hre postavu v hre. Som nezaujatý svedok pozorovateľ.

Do/súčasný stav ochorenia 03

02.10.2023

Píšem po dlhšej dobe, bo sa žiada dať vedieť. Začnem psychickou patológiou: Veci sa majú tak, že Dušan, teda hlava a telo, myseľ a duša, sú spokojné, nerobia si starosti, žijú si zo dňa na deň plného pokoja, kľudu, ticha, mieru a jednoty. Keď sa blíži 24. hodina, dajú o sebe vedieť v podobe menšieho strachu emočného tela bolesti, ktoré si začína robiť starosti so [...]

Dezinformátor

01.10.2023

Musím reagovať na tohto pána z SAS a jeho prispevok na FB: https://www.facebook.com/MiroslavZiakSaS/posts/pfbid02BbyNYijYcwA6vDFBb6CV4djX5XZZG6oeLx2bXgV45u1zKwQfGufgEUQobcCez23kl Označil ma za dezinformátora a politológa: V prvom bode veškeré moje príspevky, informácie sú náučné a poučné z bežného života, aby si z nich podobne chorý pacient zobral prežitý mnou poznatok, ako [...]

Život v domácnosti a záhrade

06.09.2023

Otázka, ktorú si kladie snáď každý. Čo je život? Ako žiť? V robote som začul od kolegu na fajčovke pred fajrontom výraz „zase domo!?“. Alebo poznám jedného pacienta. Inačší život nepozná, len do roboty, z roboty do obchodu, z obchodu domov a tam nič nerobiť len nadrbaný ísť spať. A takto to robiť každý deň. Skrývať sa za alkoholom, riešiť svoje [...]

Ekvádor Galapágy sopka erupcia

Pri britskom Oxforde horí, blesk zasiahol zásobník bioplynu na miestnej skládke

02.10.2023 23:50

Obyvatelia niekoľkých obcí tiež hlásili výpadky prúdu.

mexiko

Zrútenie strechy kostola v Mexiku si vyžiadalo 10 mŕtvych a 60 zranených

02.10.2023 23:36

Medzi zranenými sú aj deti od štyroch mesiacov do deväť rokov.

Kosovo srbsko

Balkánu hrozí nová vojna, tvrdí kosovská ministerka zahraničia: Vučiča zastavia len sankcie

02.10.2023 23:17, aktualizované: 23:42

Gërvallová-Schwarzová uviedla, že Srbsko chce v Bruseli donútiť Kosovo súhlasiť s územnými ústupkami.

Medveď grizzly

Grizzly v kanadských horách zabil manželov, správcovia parku ho usmrtili

02.10.2023 22:17

Záchranári kvôli nepriaznivému počasiu nemohli turistom prísť na pomoc vrtuľníkom a museli sa na miesto vydať pešo.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 29372x
Priemerná čítanosť článkov: 734x

Autor blogu